Wyłączni partnerzy:

Wkrótce premiera

Kurs online dla
Agentów Nieruchomości

Esencja najskuteczniejszych technik

Jesteś Agentem Nieruchomości, czujesz się 
przytłoczony masą dostępnej, popularnej wiedzy?

Ta wiedza niekoniecznie działa u Ciebie w praktyce tak jakbyś oczekiwał? Poszukujesz kilku wybranych, prostych i najskuteczniejszych, sprawdzonych przez trenera narzędziowego w praktyce – strategii, taktyk i technik, które realnie wpłyną na Twój dotychczasowy wynik i poprawią go wspierając Twoje działania w najważniejszych obszarach Twojej pracy?

To jest szkolenie dla Ciebie!

Agent MasterClass

aby zdobyć wiedzę

12 godzin mistrzowskich wykładów z 4 kluczowych obszarów działań agentów:
Rola Agenta, Sprzedający, Kupujący i Negocjacje, czyli “mięsista kanapka” najpraktyczniejszych wybranych strategii, taktyk i technik stanowiących esencję topowych szkoleń Dawida Mareckiego:

Poznasz i zrozumiesz:

Moduł 1

Wybrane elementy ze szkolenia Professional Role Agent Agent ® – czyli: jak osiągać swoje cele w zawodowej roli, minimalizując koszty emocjonalne w świecie pełnym odmów i gier – realizując strategię NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYCH AGENTÓW, pozostając asertywnym, grać w to, w co wygrywa się WSPÓLNIE z klientami, ciesząc się ich szacunkiem i sympatią.

Moduł 2

Wybrane elementy ze szkolenia Exclusive Contract Agent ® – czyli: jak SKUTECZNIE uzyskiwać zlecenia na wyłączność bez namawiania, przekonywania czy argumentowaniamstosując 12 perswazji nie do zbicia.

Moduł 3

Wybrane elementy ze szkolenia Bound2Buy Agent ® – czyli: jak sprawić, aby kupujący szczerze chciał kupić… TYLKO z Tobą, unikając syndromu “ominięcia” czy “zmarnowanego czasu”. Jak ostatecznie, skutecznie i realnie rozróżnić klientów oglądających od kupców i w jaki sposób z nimi pracować w ramach 3 unikalnych strategii.

Moduł 4

Wybrane elementy ze szkolenia Massive Commision Agent ® – czyli: podczas gdy inni przecież “biorą mniej”… w jaki sposób ustalać WYŻSZE wynagrodzenie, aby dodatkowo klienci chętniej je akceptowali, stosując autorskie techniki Dawida Mareckiego o potwierdzonej skuteczności.

Agent Workshop-Lab

aby wytrenować umiejętności

3h Laboratorium w formie warsztatu w wąskich 6-osobowych grupach podczas którego możesz wybrać co chcesz trenować.

Moduł 1

Wytrenujesz wybraną przez siebie technikę, poznaną podczas szkolenia, z dowolnego obszaru (Podaż, Popyt, Negocjacje). Weźmiesz udział w stworzonym przez trenera Case Study.

Moduł 2

Zaprezentujesz własny, problematyczny dla Ciebie Case Study, który wraz z trenerem przescenkujesz stosując wybrane, poznane techniki.

“Wiedzieć a Potrafić to często dwa różne światy. Lepiej jest dowiedzieć się przed innymi – Najlepiej być jednym z pierwszych, którzy potrafią – to stanowi o Twojej prawdziwej przewadze”

Dawid Marecki

“Zdolność uczenia się szybciej od swojej konkurencji może być jedyną długotrwałą przewagą, jaką nad nimi posiadasz”

Arie de Gaus

Dawid Marecki

Autor szkoleń i treningów dla branży pośrednictwa w nieruchomościach, z którą związany jest od 2007 r. Twórca metody treningowo-szkoleniowej czerpiącej m.in.: z zasobów analizy transakcyjnej, budowy ról czy psychologii behawioralnej, którą opiera na swoich autorskich narzędziach, komunikując potwierdzoną faktami skuteczność. Jedyny w branży trener narzędziowy, z ponad 5 tys. godzin treningów na koncie, w formule “na żywo z agentem i klientem” – trenowanych przez niego agentów, należy zaliczyć do grona najlepiej zarabiających specjalistów na swoich rynkach. Jako niezależny trener i konsultant współpracuje z kilkudziesięcioma agencjami nieruchomości. Ma na swoim koncie ponad 10 tys. godzin szkoleń i konsultacji, również dla menadżerów i decydentów m.in. w zakresach rekrutacji, budowania i utrzymywania efektywnych zespołów, tworzenia kultury organizacyjnej oraz szkoleń wewnętrznych. Autor poczytnych, branżowych publikacji. Twórca projektu IMDM – Efektywne Praktyki Szkoleniowe.

Zyskaj cenną przewagę na
swoim rynku

Jeżeli powyższa formuła wydaje Ci się ciekawa i warta Twojej uwagi, chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj na bieżąco informacje o wydarzeniu.

Wyłączni partnerzy:

Zapisz się do Newslettera,
dołącz do grona zainteresowanych,
którzy najwcześniej poznają szczegóły.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest IMDM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ulica Aleksandra Fredry 2 lok.5 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa pod numerem 0000733916, NIP: 6793169894, REGON: 380372483. Szczegóły dotyczące polityki prywatności dostępne są tutaj.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest IMDM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ulica Aleksandra Fredry 2 lok.5 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa pod numerem 0000733916, NIP: 6793169894, REGON: 380372483. Szczegóły dotyczące polityki prywatności dostępne są tutaj.

Copyright © 2021 IMDM – Efektywne Praktyki Szkoleniowe